Tvorba webových stránek

Responzivní weby s jednoduchou editací obsahu... 

Tvorba E-shopů

Online řešení, která Vám přinesou výsledky...

ERP systém Rendite

ERP systém pro malé a střední podniky...

Kariéra u nás?

Hledáme právě Tebe, přidej se k nám...

Webové stránky

Které odrážejí Vaše kvality a přinesou Vám úspěch.

Vytvoříme Vám profesionální webové stránky na míru, responzivní, optimalizované pro všechny druhy zařízení, jednoduše editovatelné, odpovídající aktuálním principům SEO.

Díky našemu redakčnímu systému jednoduše přidáte zajímavé články, změníte texty, vyměníte fotografie nebo videa. To vše jednoduše, intuitivně, bez nutnosti našeho kontaktu. Všechny informace na Vašich stránkách tak máte kdykoliv pod kontrolou a můžete okamžitě aktualizovat jejich obsah.

Patřete i Vy mezi naše spokojené zákazníky...

Reference

Tvorba E-SHOPů

Pomůžeme Vám prodávat online!

E-shopy vytváříme na svém vlastním redakčním systému CS WebDesigner, na kterém běží všechny naše webové stránky. Jednoduše tak můžete spravovat jak svou webovou prezentaci, tak i vlastní internetový obchod a vytvoříte tak účinný komplexní nástroj pro Vaše podnikání. E-shop je samozřejmě možné vytvořit i samostatně.

E-shop Vám napojíme na jakýkoliv Váš současný ERP podnikový systém. Samozřejmostí je i vývoj funkcionalit e-shopu podle specifických potřeb zákazníkovi přímo na míru.

Nabídněte své zboží svým zákazníkům on-line ještě dnes.

Realizace

SEO

Stránky odpovídající aktuálním trendům

Optimalizujeme a naučíme Vás editovat Vaše stránky tak, aby jejich forma a obsah byla co nejlépe uzpůsobená pro fulltextové vyhledávače a Vaše stránky se dostaly na přední místa ve výsledcích vyhledávání.

Provedeme analýzu, stanovíme cíle a navrhneme vhodné strategie pro klíčová slova, úpravu webu, tvorbu obsahu, účinný lingbuilding. 

U již existujících stránek nabízíme zhodnocení stávajícícho stavu, provedeme SEO analýzu a navrhneme technické a obsahové úpravy.  

Stejně, jako se mění vše kolem nás, mění se neustále i metriky vyhledávačů.  S námi budete vždy v obraze.

 

qapnero drinksasposxxl dealsplzen jak ma bytvitrucertectaeuronicsmanolyafidelity-hhflorian

ERP systém Rendite

Komplexní ERP řešení z jedné ruky.

Ve spolupráci s naší mateřskou společností HIW GmbH vyvíjíme a rozšiřujeme modulární ERP systém Rendite, který nabízí malým a středním firmám kompletní IT řešení pro jejich obchodní činnost. 

Jedinečnost Rendite spočívá v komplexnosti nabízeného řešení, které zastřešuje kromě účetnictví i všechny ostatní aspekty obchodní činnosti, od nákupu, příjmu, odbytu zboží, přes sklad, logistiku, zákaznický servis a CRM, až po manažerskou analýzu dat, předpovídání prodejních trendů a plánování důležitých strategických kroků.

ERP Systém Rendite používají obchodnící sdružení v sítích Euronics Deutschland, Euronics Schweiz nebo prodejci kol v siti Bico.

Kariéra

Momentálně máme stálé pracovní pozice plně obsazené, uvonila se nám pouze jedna židle pro studenta IT oboru

 

Brigáda pro studenta IT oboru

Studuješ IT obor a hledáš brigádu při studiu? Momentálně máme jednu volnou židli. Ozvi se nám a můžeš se stát členem našeho týmu a pracovat na reálném projektu.

U nás využiješ znalosti jazyků Typescript nebo Javascript, webových technologií React nebo Next.JS, SQL - nejlépe MS SQL, nebo znalost C/C++, C#, .NET, WPF, Delphi.

Budeme se těšit na Tvůj kontakt.

Kontaktuj nás
1999 založení firmy
15 357 šálků kávy
127 275 řádků CS WebDesigner
20 316 831 řádků ERP Rendite
Kontakt

Bělohorská 476/7
Plzeň, 301 00
e-mail: [email protected]

 

IČ: 25239791, DIČ: CZ25239791
ČSOB: 281004963/0300, IBAN: CZ28 0300 0000 0002 0305 5407
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku, vedeného krajským soudem v Plzni oddíl C, vložka 11900.